HEMEN ARAYIN: 0536 933 25 70

Herşey Dahil e-Ticaret Sitenizle Tüm Dünyaya Satış Yapın!

Z

Yıllık Ücret Yok

Bizde ödeme tek seferliktir. e-ticaret siteniz için senelik ücret ödemezsiniz.

Z

Şifreler Sizde

Site sizin siteniz. Dolayısıyla sitenizin FTP şifrelerini de size veriyoruz.

Z

Size Özel Tasarım

Hazır tasarım kullanmıyoruz. Tüm müşterilerimize özel tasarım yapıyoruz.

Z

Ücretsiz Destek

Uzman ekibimizle satış öncesi ve sonrası da her zaman yanınızda oluyoruz.

İşinizi Profesyonellere Teslim Edin.

Morkivi olarak 10 yıldır müşterilerimize web tasarım,  reklam ve e-ticaret çözümleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini önceleyen ticaret anlayışımızla şimdiye kadar sayısız mutlu müşteriye sahip olduk. Siz de e-ticaret sitenizi alanında uzman bir ekibe teslim etmek isterseniz size bir telefon kadar yakınız. Hemen arayın, görüşelim.

Mutlu Müşteri

Yıl

%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

E-ticaret Özellikleri

Pratik Yönetim Paneli

Yönetim panelimiz teknik bilgi gerektirmez. Panelinizi kullanarak sitenizin tüm ayarlarını değiştirebilir, içeriğinizi güncelleyebilir ve kolayca ürün ekleyip çıkarabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Web sitenizin tasarımını mobil cihazlara uyumlu bir şekilde hazırlıyoruz. Bu sayede e-ticaret siteniz akıllı mobil cihazlarda ve tabletlerde de düzgün görüntülenir.

Google Dostu Sistem

Sitenizin Google’da üst sıralara çıkması satışlarınızı artırmak için çok önemlidir.E-ticaret siteniz basit SEO ayarları yapılmış olarak size sunulur.

Blog / İçerik Girme

Blogunuzda düzenli olarak içerik girişi yaparak sitenizin güncel olmasını ve arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sanal POS İle Ödeme Alın

E-ticaret sitenize kuracağımız Sanal POS sistemiyle müşterilerinizden tüm banka kredi kartlarıyla ister peşin ister taksitle ödeme alabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Ekleme

E-ticaret sitenizde ürün ekleme limiti yoktur. İstediğiniz sayıda ürünü ekleyebilirsiniz. Ürün girişi için sizden kesinlikle ekstra ücret talep edilmez.

Detaylı Raporlama

Siteniz üzerinden yapılan tüm işlemleri sadece bir tıkla görebilirsiniz. Detaylı raporlama sayesinde sitenizdeki satışlar üzerinde tam denetiminiz olur.

Varyasyonlu Ürün Ekleme

Panelden renk, beden, özellik gibi farklı varyasyonlara sahip ürünlerinizin kolayca girişini yapabilir isterseniz her varyasyona özel fiyat belirleyebilirsiniz.

Neden Morkivi?

YILLIK ÜCRET ALMIYORUZ

Diğer e-ticaret servisleri gibi sizden aylık veya yıllık ücret almıyoruz. Website tasarımı için ödediğiniz ücret tek seferliktir.

TÜM ŞİFRELER SİZİN

Siteniz sadece size ait olmalı. O yüzden e-ticaret sitenizin tüm şifrelerini iş bitimi size veriyoruz. Tüm dosyalara erişminizi sağlıyoruz.

KOLAY ÖDEME İMKANI SUNUYORUZ

İşe başlamadan önce ücretin yarısını alıyoruz. Websiteniz tamamlandığında ve onay verdiğinizde geri kalan ödemeyi yapıyorsunuz.

SİZE ÖZEL TASARIM YAPIYORUZ

Hazır e-ticaret paketlerinde sunulan standart tasarımlar yerine her müşterimize ihyitacına ve zevkine özel sıfırdan tasarım yapıyoruz.

ÜCRETSİZ DESTEK VERİYORUZ

Hem satış öncesi hem de satış sonrası size e-ticaret sitenizle ilgili her konuda yanınızda oluyor ve destek veriyoruz.

PROFESYONEL e-Ticaret DESTEĞİ SUNUYORUZ

Yılların verdiği tecrübeyle e-ticaret sitenizin başarılı olması ve sipariş alması için gerekli olan reklam ve SEO hizmetleriyle ilgili destek veriyoruz.

Ücretsiz Fiyat Alın: 0536 933 25 70

Bize ister arayarak ister WhatsApp üzerinden yazarak her zaman ulaşabilir ve projenize özel fiyat alabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa Mah. İstiklal Cad. No: 126/A Avcılar / İstanbul Tel: 0212 451 37 68

E-ticaret sitesi fiyatları yapılacak sitenin özelliklerine göre değişim göstermektedir. E-ticaret paketi satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yönetim panelinin pratik olup olmadığıdır. En iyi panel size en az zaman harcatan paneldir.

E-ticaret fiyatları tasarıma göre de değişebilir. Örneğin hazır tasarımlar size özel e-ticaret sitesi tasarımına göre doğal olarak daha ucuzdur. Sıfırdan tasarımda müşterinin zevkine ve ihtiyaçlarına göre özel tasarım yapılır.

E-ticaret sitesi fiyatları girilecek ürün adedine göre de değişmektedir. Binlerce ürünü olan bir siteyle sadece birkaç ürüne sahip sitenin yapım ücreti elbette aynı olmayacaktır.

E-ticaret paketleri birçok farklı özellikle birbirinden ayıraşablir. Telefonla bize ulaşıp projenizle ilgili detaylı bilgi vermeniz durumunda size özel fiyat vermekteyiz.