Tüm ihtiyaçlarınız için bir çözümümüz var.

Web Tasarım

Özgün, esnek ve profesyonel web site tasarımı.

Detaylı Bilgi

Profesyonel bir web sitesinin zorunlu hale geldiği günümüzde şirketinizin veya projenizin modern, esnek ve pratik bir websitesine sahip olması önemlidir.

Profesyonel bir websitesinin tüm mobil cihazlara uyumlu, modern web teknolojileriyle kodlanmış, arama motorları dostu olması ve projenizin veya şirketinizin ruhunu tasarımıyla yansıtan bir görselliğe sahip olması gerekir.

Morkivi müşterilerinin websiteleri her projeye özgün olarak sıfırdan tasarlanır, hazır tasarımlar kullanılmaz, tüm sayfalar mobil uyumludur, görsel olarak dikkat çekicidir.

Hayalinizdeki website tasarımını beraber hayata geçirmek için size çok yakınız, hemen bizimle iletişime geçin geç olmadan çalışmaya başlayalım.

AdWords Yönetimi

Google AdWords reklam yayını ve yönetimi.

Detaylı Bilgi

Günümüzde bir websitenizin olması sizi veya ürününüzü tanıtmak için yeterli değil. Potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek için olarak reklam vermeniz gerekmekte.

İnternet reklamcılığında en çok tercih edilen AdWords reklamları için size profesyonel destek sunuyoruz.

AdWords reklamları doğru hazırlanıp yönetildiğinde oldukça etkili olmakla beraber anahtar kelime seçimi, reklam metni yazımı ve hedef kitle belirleme gibi uzman desteği gerektiren bir çok ayarı olduğundan profesyonel destek alınması gerekir.

Bu yüzden biz web sitenizin AdWords reklamlarını sizin için hazırlayıp gerekli analizleri yapıyor ve reklamlarınızı sürekli takip ediyoruz. Sizlere de reklamlarınız sayesinde kazandığınız yeni satışların keyfini çıkarmak kalıyor.

w

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm sosyal medya hesaplarının yönetimi.

Detaylı Bilgi

Sosyal Medya artık sadece kişisel iletişim için kullanılmıyor. Firmalar ve markalar müşterilerine ve kullanıcılarına ulaşmak için düzenli olarak sosyal medyayı kullanmakta.

Şirketler için sosyal medyayı kullanımı profesyonel ellere teslim edilmesi gereken önemli bir süreçtir. Göndereceğiniz yanlış bir gönderinin markanızın itibarını çok kısa sürede yaralayacağını unutmayınız.

Biz, sizin onayladığınız gönderileri, istediğiniz sosyal mecrada en etkili zamanda paylaşıyoruz ve sizlere her hafta raporluyoruz.

Dijital Baskı

Tüm matbaa ve dijtal baskı ürünleri.

Detaylı Bilgi

Broşürden postere, kartvizitten kanvas tabloya kadar geniş yelpazede ihtiyacınız olan tüm matbaa ve dijital baskı ürünlerini sizler için tasarlıyor, basıyor ve kapınıza kadar gönderiyoruz.

Grafik Tasarım

Kurumsal kimlik ve grafik tasarım çalışmaları.

Detaylı Bilgi

Firmanızın veya yeni markanızın bir logoya mı ihtiyacı var? Kurumsal kimliğinizi profesyonel bir şekilde oluşturmak mı istiyorsunuz? Yeni bir broşür tasarımına mı ijtiyaç duyuyorsunuz?

Hepsi için size yardımcı olabiliriz. İstediğiniz tasarımı sizi dinleyip oluşturuyor istediğiniz değişiklikleri hemen uyguluyor ve beğenize sunuyoruz.

 

e-Ticaret Yönetimi

e-Ticaret site tasarımı ve satış yönetimi.

Detaylı Bilgi

İnternet çağında ürünlerinizi satmanız için bir dükkan tutmanız gerekmiyor. Bir e-ticaret sitesi açıp istediğiniz ürünü veya hizmeti tüm dünyaya çok kısa sürede sunma şansına sahipsiniz.

Sanal POS özelliğiyle müşterilerinizden kredi kartıyla ödeme alabileceğiniz, istediğiniz ürünü kolayca ekleyip çıkarabileceğiniz, tüm mobil cihazlarda sorunsuz açılan bir e-ticaret sitesi sizi hedefinize ulaştıracaktır.

Morkivi’de size sadece bir e-ticaret sitesi sunmuyor sürekli yanınızda olup istediğiniz anda uzman desteğimizi sunuyoruz.

U

SEO & İçerik Üretimi

Profesyonel arama motoru optimizasyonu.

Detaylı Bilgi

İnternetteki rekabet şirketler için arama motorları optimizasyonunu zorunlu hale getirmiş durumda.

Düşünün, çok iyi bir websiteniz ve bu sitede sunduğunuz harika ürünleriniz var, ama bundan kimsenin haberi yok! Bunun size bir yararı olmayacağı açık. Bu nedenle de SEO, yani arama motoru optimizasyonu düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir.

Morkivi’de web sitenizi, ürünlerinizi ve markanızı inceliyor buna göre bir yol planı belirleyip gerek site içi gerek site dışı  SEO ve içerik yönetimi süreçlerini oluşturuyoruz. İstediğiniz anahtar kelimelerde en önlerde çıkmanızı sağlayıp daha çok potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Reklam Ürünleri

Flama, afiş vb. reklam ürünleri üretimi.

Detaylı Bilgi

Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm iç ve dış mekan reklam ürünlerini sizler için tasarlayıp hazırlıyoruz.

Yelken bayraklardan, flamalara, reklam dubalarından bez afişlere kadar tüm reklam ürünlerini sizlere sunuyoruz.