Size Bir Web Sitesinden

Çok Daha Fazlasını Sunuyoruz.

Ücretsiz Demo & Sipariş İçin Tel & WhatsApp: 0536 933 25 70

Hazır Web Tasarım

Ekonomik çözümler isteyen müşterilerimiz için hazırladığımız standart tasarıma sahip, mobil uyumlu ve yönetim panelli  site.       749 TL‘den başlayan fiyatlarla

e-ticaret Sitesi

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi müşterilerinize sunup, kredi kartı ve havaleyle ödeme alabileceğiniz her şey dahil profesyonel e-ticaret sitesi.  2499 TL‘den başlayan fiyatlarla.

Özgün Web Tasarım

Size özel sıfırdan tasarım istiyorsanız bu paket sizin için. Özgün tasarıma sahip, mobil uyumlu, yönetim panelli profesyonel bir site.                              1499 TL‘den başlayan fiyatlarla.

Google Reklam Yönetimi

Web sitenizin potansiyel müşterilere ulaşabilmesi için en etkili yöntem Google reklamlarıdır. Reklamlarınızı sizin için yönetiyoruz.

Referanslarımız

Müşterilerimize hazırladığımız tasarımlardan sadece birkaçı

Sık Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz sorulara cevaplar
Yaptığınız tasarımlar özgün mü?
Evet, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda tamamen özgün ve sıfırdan tasarlanmış web siteleri hazırlıyoruz. Ekonomik çözümler isteyen müşterilerimize ise yine özel hazırlanmış standart tasarımlı siteler sunuyoruz.
Tasarımlarınız mobil cihazlara uygun mu?
Tüm tasarımlarımız güncel web teknolojileriyle mobil cihazlara uygun olarak kodlanmaktadır. Web sitenizi istediğiniz cihazda sorunsuz görüntüleyebilirsiniz.
Web sitemin yönetim paneli var mı?
Evet, web sitenizin tüm bölümlerini kolaylıkla yönetebileceğiniz çok pratik bir yönetim paneli sunuyoruz.
Ödemeyi peşin mi yapıyoruz?

Müşterilerimizin daha rahat ödeme yapabilmesi için ücretin yarısını peşin yarısını iş tesliminden sonra almaktayız.

Web sitem Google'da üst sıralarda çıkar mı?
Hazırladığımız web siteleri Google dostu olarak kodlanmakta ve arama motorlarına uyumlu olarak tasarlanmaktadır. SEO çalışması için uygun bir web sitesine sahip olursunuz.
Sitem üzerinden e-ticaret yapabilir miyim?
Özel tasarım web sitesi paketimizle sizlere her şey dahil bir e-ticaret sitesi tasarlıyoruz. İstediğiniz ürünü veya hizmeti siteniz üzerinden kolayca satışa sunup kredi kartı ve havaleyle ödeme alabilirsiniz.
Hosting ve domain sunuyor musunuz?
Eğer henüz bir domain veya hostinginiz yoksa sizlere çok uygun fiyatlarla bu hizmetleri sunabilmekteyiz.
Website yönetim ve bakım hizmetiniz var mı?

Bir çok müşterimiz web sitelerini yaptırdıktan sonra sitelerinin yönetim ve bakımını da bize devretmektedir. Siz de sitenizin profesyonel ellerde yönetilmesini isterseniz bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Demo ve Sipariş İçin Sizi Bekliyoruz

0536 933 25 70

Bir çayımızı içmeye bekleriz 🙂

  Güngören Sok. No: 4 Bahçelievler – İstanbul

İletişim Formu

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları yapılacak web sitesinin özelliklerine göre değişmektedir. Tek sayfadan oluşan tanıtım sitesi tarzındaki tasarımlar 749 TL civarındayken, e-ticaret sitelerinin fiyatı 2.449 TL’den başlamaktadır. Sitede olması istenen ek özellikler de yapım sürecini uzatacağından fiyatın artmasına da neden olabilir.

Web Tasarım Fiyatı alırken yapılacak sitenin mobil cihazlara uyumlu, özgün tasarıma sahip, pratik bir yönetim panelli olmasına dikkat etmelisiniz.

Websitesi Fiyatları alırken aldığınız yerin güvenilir olup olmadığına önem vermelisiniz. Çok düşük fiyatlara web tasarım yapan yerler sizlere çeşitli sorunlar çıkarabilir hatta sitelerin şifrelerini iş bitiminde size göndermeyebilirler.

Profesyonel bir web tasarım yaptırmak istiyorsanız bize hemen ulaşıp projenize uygun web tasarım fiyatı alabilirsiniz.